ŠTUDENTSKÉ EVENTY     |      PODPOROVANÉ PODUJATIA      |     ZAMESTNANIE      |     KONTAKT   

 

Pozície určené pre denných študentov:

WINGS TEAM MEMBER
Naše atraktívne Wings tímy v špeciálnych Red Bull autíčkach, ktoré sú vybavené chladničkami a neprehliadnuteľnou plechovkou na streche, vyrážajú dennodenne do ulíc. Prostredníctvom energetického nápoja Red Bull pomáhajú aktívnym ľuďom, ktorí na základe svojho fyzického alebo psychického vyčerpania strácajú krídla. Cieľom nášho samplingového programu je byť v správny okamih na správnom mieste, dodať ľuďom extra energiu behom celého dňa i noci. To zaručuje zaujímavú a pestrú prácu pre všetkých členov tímu – raz môžete pomôcť unaveným lekárom na nočnej službe, inokedy zasa doplniť sily profesionálnym športovcom po náročnom boji o víťazstvo, alebo vodičom pri dlhých cestách za volantom.

Ak ťa naša ponuka zaujala a si študentkou denného štúdia vysokej školy v 1. až 3. ročníku v jednom z týchto miest (Košice / Bratislava / Žilina) a zároveň si držiteľkou vodičského preukazu typu B, a máš záujem pracovať pre úspešnú, medzinárodnú firmu, v mladom a priateľskom kolektíve vyplň nasledujúci formulár TU.
Viac informácií získaš na www.redbull.sk/student
Momentálne hľadáme nové posily v Bratislave, Žiline a Košiciach.

STUDENT BRAND MANAGER

Tiež si pod študentským životom predstavuješ viac ako len vysedávanie na prednáškach a cvikách a hľadáš nové vzrúšo? Máš rád spoločnosť druhých ľudí? Si študent druhého až predposledného ročníka dennej formy akejkoľvek fakulty VŠ? Komunikatívna, aktívna a kreatívna osobnosť s dobrými organizačnými schopnosťami? Máš prehľad o študentskom dianí a to nielen na svojej univerzite a internáte, ale aj v rámci celého mesta? Nejaké kontaktíky s ľuďmi zo študentských organizácií, VŠ klubov, univerzitných novín a časopisov, univerzitných športovcov a vôbec s ľuďmi, ktorí sú spojení so študentským životom?
... potom Red Bull Student Brand Manager je pozícia, ktorá Ti umožní získať cenné skúsenosti a dodá krídla i Tvojej budúcej kariére.

Ponúkame Ti:
Neoceniteľnú skúsenosť v oblasti obchodu a marketingu renomovanej spoločnosti.
Možnosť už popri štúdiu získať náskok pred ostatnými a zároveň zvýšiť svoju cenu na trhu práce.
Aktívnu participáciu na zaujímavých podujatiach poriadaných spoločnosťou Red Bull.
Finančnú odmenu závislú od spôsobu a kvality zvládnutia svojich povinností a celkovom prístupe k práci.
Hranice práce sú až tam, kde končí vlastná iniciatíva.

Ak ťa naša ponuka zaujala a si študentom/študentkou denného štúdia vysokej školy v jednom z týchto miest (Košice / Bratislava / Žilina, Trnava, Banská Bystrica, Nitra), na všetky horeuvedené otázky si dopovedl/a "áno" a máš záujem pracovať pre úspešnú, medzinárodnú firmu, v mladom a priateľskom kolektíve vyplň nasledujúci formulár TU.
Viac informácií získaš na www.redbull.sk/student
Momentálne hľadáme nové posily v meste Banská Bystrica.

Všetkým záujemcom odpovieme a vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.