Strength in numbers_Poster_Batelier.jpg

Strength in Numbers je nový športový dokument od Anthill Films a Red Bull Media House, ktorý zachytáva životný štýl bikerov z rôznych disciplín horskej cyklistiky, od top jazdcov, až po tých, čo jazdia pretože skrátka tento šport milujú. Strength in Numbers spája všetkých milovníkov horských bikov bez ohľadu na národnosť, vek, či disciplínu. Nezáleží, či preferuješ downhill, freeride, dirt jump, slopestyle alebo all mountain, či si profesionál, alebo príležitostný biker. Všetci totiž začíname úplne rovnako. Nasadneme na bike, pevne uchopíme riaditká, opreme sa do pedálov a vyrážame naproti tomu čo milujeme.

Strength in Numbers  kombinuje vzrušujúcu akciu s krásou kinematografie a pôsobivými príbehmi vykresľuje ako sú jednotlivé úrovne horskej cyklistiky prepojené. Film sa natáčal uplynulé dva roky v najkrajších bikových lokalitách sveta, či už prírodou, alebo človekom vytvorených.  Užijete si jedinečné zábery z Bristkej Kolumbie, Nepálu, Škótska, Rakúska, Švajčiarska, Kalifornie, Utahu, či Whistleru.

Anthill-áci neostali nič dlžní svojej povesti a kombinujú príbeh s nadupanými akčnými zábermi. Účinkujú bikové hviezdy ako Gee Atherton (GBR), Brandon Semenuk (CAN), Rene Wildhaber (SUI), Anthony Messere (CAN), Rachel Atherton (GBR) a Steve Smith (CAN). Strength in Numbers znamená pre jazdcov a tvorcov filmu formu akou vrátiť športu to čo im dal a posunúť ho dopredu. ,,Už sa neviem dočkať až uvidím čo tvorcovia z Anthill Films dali dokopy,” hovorí jeden z najlepších jazdcov Gee Atherton. ,,Pre mňa ako jazdca, je úžasné byť súčasťou toho projektu – je to šanca ako pomôcť rozvoju a rastu nášho športu.

Od svetovej premiéry, ktorá sa konala 20. apríla 2012 v kanadskom Monterey, film putuje po celom svete a 9. mája sa uskutoční slovenská premiéra v bratislavskom Batelieri. Následne 24. mája bude film odpremierovaný online na www.redbull.com/en/bike a hneď potom ho nájdeš aj na DVD+BluRay a iTunes.

 

SLOVENSKÁ PREMIÉRA STRENGTH IN NUMBERS

Miesto: Batelier, Továrenská 14, Bratislava

Dátum: 9. Máj 2012 o 20:00h

Trailer:

 

 

 

Na premiéru sa môžeš tešiť aj vďaka magazínu Biker. www.biker.sk

FB event Strength in Numbers tu.


Komentáre

    Pridať komentár

    * Všetky povinné položky
    Môžete vložiť maximálne 2000 znakov :
    Zadajte slovo vľavo, potom kliknite na tlačidlo "Odoslať komentár":

    detaily o článku