RB_AR_trat.jpg

Stiahni si zadarmo hru, buď najrýchlejší a vyhraj vstupenky na Formulu. Alebo postav vlastnú trať a trénuj zákruty a šikany na nej. Aj tak sa dá jednoducho zabaviť s novou mobilnou hrou Red Bull Augmented Racing Reloaded. A že nemáte mobil, na ktorom je možné si zahrať hru? Nevadí, môžete ho vyhrať!

Hra Red Bull Augmented Racing Reloaded je prerobená do populárnej pretekárskej hry formulovej podoby, ktorú si môžu zadarmo stiahnuť majitelia dostatočne výkonných zariadení s iOS, alebo Androidom. V hre sa vžijete do role pretekárskeho jazdca a budete sa snažiť pokoriť ukazovateľ časomiery. Ovládanie na úplne jednoduché. Vľavo od formule sa nachádza brzdový pedál, ktorý funguje tiež ako spiatočka a vpravo nájdete plynový pedál. Nakláňaním mobilu, či tabletu do strán zatáčate do zákrut v požadovanej intenzite.
Na trati

 

V hre, ktorá je prepojená s vašim facebookovým účtom, aby ste mali možnosť súťažiť a zdielať skóre s vašimi priateľmi, sú momentálne tri licencované okruhy. Okrem súťažného v Taliansku, je to aj Nemecko a mestský okruh v Monaku. To však nie je všetko. Okruh môžete nakresliť aj priamo na displeji vášho mobilu originálnym spôsobom pomocou plechovky Red Bull. Stačí ju natočiť logom do kamery mobilu a počkať až hra logo rozpozná a vy môžete plynulým pohybom plechovkou nakresliť vlastnú trať Doporučujeme dostatočne svetlé prostredie a trochu trpezlivosti, ale za minútku na to prídete a funguje to výborne.

 

 

 

Teraz už však o zmienených súťažiach. Pre účasť v súťaži musíte mať viac jako 15 rokov. Stiahnite si hru Red Bull Augmented Racing Reloaded na www.redbull.sk/hra a zajazdite čo najrýchlejší čas na talianskom okruhu. Svoj najlepší výsledok potom nominujte do súťaže. Pozor, aby ste sa mohli súťaže  zúčastniť  za Slovensko, musíte mať vo vašom facebookovom profile ako jazyk nastavenú slovenčiinu. V prípade, že vyhráte, je potrebné sa preukázať kódom na viečku z plechovky Red Bull z limitovanej edície Red Bull Augmented Racing Reloaded 4pack, alebo 2pack.
Tento kód sa vám inak bude hodiť aj v ďalšej súťaži, v ktorej môžete vyhrať mobilný telefón Samsung Galaxy W. Tento kód zadáte na stránke súťaže a v prípade, že budete mať šťastie, výhra vás neminie. Ȍím viac kódov, tým väčšia šanca na výhru jedného z 31 smartphonov.


Obe súťaže trvajú do 8. 9. 2012.

Kompletné podmienky súťaží, všetky informácie o hre Red Bull Augmented Racing Reloaded a všetko potrebné nájdete na stránke www.redbull.sk/hra.
 

Tak veľa šťastia a zábavy všetkým!
 

Názor hráča: ,,Ovládať formulu nie je zrovna jednoduchá záležitosť a bude potreba sa s hrou poriadne zžiť. Nezabúdajte na brzdový pedál, inak ďaleko nedojdete. Našťastie formulka je nerozbitná a tak pre vás nebude každá zákruta tou osudnou. Obecne sa dá povedať, že ovládanie je veľmi podobné iným pretekárskym titulom a tak nebude pre väčšinu hráčov problém zvládnuť ju.


Komentáre

    Pridať komentár

    * Všetky povinné položky
    Môžete vložiť maximálne 2000 znakov :
    Zadajte slovo vľavo, potom kliknite na tlačidlo "Odoslať komentár":

    detaily o článku