hb48.jpg

d'Eon - LP
Romantik “post-fyzickej” éry, internetový bard, ktorý nezabúda na romantiku a zraniteľnosť. D'Eon, ako už zmienili i niektoré médiá, je dieťa internetu, na ktorom trávi veľkú časť svojho života (ako vlastne aj my všetci). V minulosti spolupracoval s ďalším dieťaťom internetovej éry – digital native, ako by povedali teoretici – Claire Boucher alias Grimes. Jeho LP je vonku, ako inak, na obľúbenom labeli umelcov tumblr generácie Hippos in Tanks.
 
 
 
RBMA @ Sónar
 
Kríza, nekríza, španielska metropola Barcelona sa každým rokom premení na festivalovú Mekku. Jedným z najdôležitejších eventov v tejto stredozemnej destinácii a sviatok všetkých milovníkov elektronickej hudby je Sónar. Pláže, hudba, slnko...Čo viac si priať? Ak ste tam tento rok neboli, resp. ste nestihli live stream, vypočujte si sety z už tradične kvalitnej Red Bull Music Academy stage, ktorú napríklad roztancovali DJ Rashad&DJ Spinn, Nightwave alebo Om Unit.  
 
 
 
 
 
Nová kompilácia elektronických talentov z Východnej Európy
 
Projekt Easterndaze vydal ďalšiu kompiláciu nádejných producentov elektronickej scény zo susedných krajín, ale i z Rumunska, Srbska alebo Maďarska. Hudobne sa pohybuje vo vodách mutant bass, psychedélie, experimentálnejšej elektroniky či synthwave. Obal vytvoril český umelec Jan Gemrot. Sťahujte zadarmo.
 
 
 
DOWNLOAD
Julio BashmoreTroglodytes
Indian WellsNight Drops
CanA Swan Is Born
 
AKCIE
23. 6. - Moov Summer edition: Darkhouse Family (Earnest Endeavours/UK), Tha Tha + Lindix (live), DJ Wugy, Biomat, Stratasoul, NuSpirit, Bratislava
29. 6. - Wilsonic Club: Gonjasufi, KC Dunaj, Bratislava

Komentáre

    Pridať komentár

    * Všetky povinné položky
    Môžete vložiť maximálne 2000 znakov :
    Zadajte slovo vľavo, potom kliknite na tlačidlo "Odoslať komentár":

    detaily o článku