tasun-1-detail.jpg

Tasun, občianskym menom Martin Iľanovský sa hudbe a DJingu venuje už 11 rokov. K elektronickej hudbe sa dostal cez Jungle a Drum and Bass, a v začiatkoch pôsobil v zoskupení 300 hrmených spolu s Insom, X2umom ... Pred pár rokmi zo zlomených beatov presedlal a v jeho setoch sa čoraz častejšie začal objavovať rovný beat, Disco, Funk a Elektro. Nasledovala fascinácia Nu-discom a Deephousom a tieto svoje preferencie uplatnil aj pri vlastnej produkcii.

Nedávno vyšiel jeho druhý release - S.S.O. - Faded Lady (Tasun rework) na kompilácii vydavateľstva Los Grandes. Prvý edit Keni Burke - Risin to the Top (Tasun Rework), ktorý sa objavil v rovnakom vydavateľstve sa dostal na výberovku spolu s menami ako Rayko, Dynamicron alebo (Heion).

Pre zaujímavosť, jednu z jeho prerábok hral nedávno Ralph Myerz vo warmup sete pred Eltonom Johnom. Taktiež, label Los Grandes pochválili snáď každému známi Chemical Brothers. Tasun je rezidentom Nu Spiritu a zabáva návštevníkov svojou kombináciou Nu-disca, Funku, Deephousu a Rare Groovov na akciách Edit!

 

Teraz Tasun exkluzívne ponúka na stiahnutie tri svoje nové tracky.

ISH - Faster than a speeding bullet (Tasun edit)

Keni Burke - ´Risin to the top (Tasun rework)

S.S.O. - Faded Lady (Tasun rework)

Pre download klikaj sem.

Tasunove Souncloud: http://soundcloud.com/tasun

 

Tasuna môžete najbližšie vidieť na Grape festivale, kde sa predstaví už dnes na Red Bull Tourbus v čase od  19:30 do 20:30.


Komentáre

    Pridať komentár

    * Všetky povinné položky
    Môžete vložiť maximálne 2000 znakov :
    Zadajte slovo vľavo, potom kliknite na tlačidlo "Odoslať komentár":

    detaily o článku